جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل برگزار گردید

website admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۰
img_8551

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل به روز سه‌شنبه مؤرخ 21 جدی سال جاری جهت بحث روی موضوعات مربوط به امور علمی  پوهنتون کابل همچون ترفیعات علمی، تثبیت رتبه‌های علمی، تقرری‌ها و انفکاک بعضی از استادان پوهنتون، انسجام امور بعضی از دیپارتمنت‌های پوهنتون کابل و سایر موضوعات شامل در آجندای این جلسه، برگزار گردید.

دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل با صحبت در آغاز این جلسه، روی بعضی مسایل همچون درنظر گیری طرزالعمل تقریظ مقاله‌های علمی ازسوی استادان پوهنتون، توجه بیشتر پوهنځی‌ها به کیفیت امور، انجام تحقیقات و کنفرانس‌های علمی صحبت نموده و در ادامه از آنعده استادانی که در جریان تحولات اخیر کشور را ترک نموده اند درخواست نمود تا بی هیچ نگرانی دوباره به کشور برگردند و دست به دست هم داده و همچون گذشته به خدمت مردم و جوانان کشور و ارائه دروس به محصلان عزیز بپردازند. همچنان در ادامه‌ی این جلسه راجع به  12 دوسیه ترفیع علمی استادان پوهنتون کابل، 2 دوسیه تثبیت رتبه علمی، 4 دوسیه تقرر و 4 دوسیه انفکاک استادان نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفته و راجع به هرکدام تصامیم لازم اتخاذ گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳ - ۱۷:۲۹
Background image

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل تدویر یافت

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل به روز سه‌شنبه مؤرخ 3جوزای سال جاری باحضور رئیس پوهنتون و معاونین آن، رؤسای پوهنځی‌ها و سایر اعضای این شورا در پوهنتون کابل تدویر یافت.

محترم دکتور. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۷:۱۵
Background image

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل از پوهنتون کابل دیدن نمود

بهادر امین‌یان سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل با حضور در پوهنتون کابل با محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون دیدار نموده و روی مسایل مختلف از جمله تقویت روابط علمی و اکادمیک میان. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۱ - ۹:۲۴
Background image

رییس پوهنتون کابل از آمریت‌های نشرات، مجله‌های علمی و برنامه‌های فوق لیسانس پوهنتون دیدن نمود

محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل در حالی‌که او را محترم پوهاند محمد شفیع شریفی معاون امور علمی و محترم مولوی معلم احمد حقانی معاون امور مالی و اداری پوهنتون همراهی می‌کرد از. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل