سرپرست ریاست پوهنتون کابل با معاون دفتر کمشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده‌گان در کابل دیدار نمود

website admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۹ - ۱۳:۴۰
kkk

محترم محمد اشرف غیرت، سرپرست ریاست پوهنتون کابل درحالی‌که معاونان امور علمی و اداری پوهنتون نیز حضور داشتند روز دوشنبه مورخ 19 میزان سال جاری با "مرین دین کای‌دوم‌چای"، معاون دفتر (U N H C R) یا کمشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده‌گان در کابل دیدار نمود.

در این دیدار معاون دفتر کمشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده‌گان در کابل، به آغاز دروس در پوهنتون کابل اعلام هرنوع وعده هم‌کاری نمود و گفت که این اداره طبق تفاهم‌نامه‌ی که قبلا با پوهنتون کابل امضا کرده‌است به آن عده محصلین که به کشور عودت نموده‌اند و به لحاظ اقتصادی توان پیش‌برد تحصیل شان‌را ندارند مثل سابق کمک و هم‌کاری می‌نماید.

در این دیدار محترم محمد اشرف غیرت، سرپرست ریاست پوهنتون کابل از کمک‌های قبلی دفتر کمشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده‌گان به پوهنتون کابل اظهار قدردانی نمود و بر تداوم این کمک‌ها تاکید کرد و هم‌چنان گفت که رهبری پوهنتون کابل خواهان کمک‌های بیش‌تر سازمان‌های بین المللی از جمله کمشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده‌گان است.

پوهنتون کابل و کمشنری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده‌گان در سال 2019 میلادی تفاهم‌نامه‌ی را امضاء کرده‌اند که بر اساس آن دفتر سازمان ملل متحد در امور پناهنده‌گان ملزم به ارایه بورسیه‌های تحصیلی برای پناهنده‌گان، پناهجویان و پناهنده‌گان اسبق افغان که به افغانستان عودت نموده‌اند می‌باشد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۹/۷ - ۱۶:۳
Background image

جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل برگزار گردید

جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل به روز شنبه مؤرخ 6 قوس سال جاری با حضور رییس پوهنتون کابل، معاونین ریاست و رؤسای پوهنځی‌های این پوهنتون جهت بررسی اوضاع عمومی پوهنتون‌کابل و بحث روی امور. . .

شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۱۳:۴۳
Background image

رییس پوهنتون کابل از پوهنحی‌های حقوق و علوم سیاسی، پالیسی و اداره عامه، هنرهای زیبا و علوم اجتماعی دیدار نمود

رییس پوهنتون کابل با همراهی معاونین امور علمی، امور محصلان و امور مالی و اداری پوهنتون، به روزهای دوشنبه الی شنبه مؤرخ 24 تا 29 ماه عقرب سال جاری با رؤسا و استادان پوهنحی‌های حقوق و. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۴ - ۱۳:۲۹
Background image

رییس پوهنتون کابل از پوهنځی‌ انجنیری این پوهنتون دیدن نمود

محترم دکتور اسامه عزیز، رییس پوهنتون کابل درحالی‌که وی را معاونین پوهنتون نیز همراهی می‌کردند از پوهنځی‌ انجینیری دیدن نمود و با رییس، استادان و کارمندان این پوهنځی‌ از نزدیک ملاقات. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل