رییس پوهنتون کابل با رییس برنامه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان(AHEAD) دیدار نمود

website admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۹:۲۳
ku

پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رییس پوهنتون کابل با محترم نجیب‌الله سیاوش رئیس برنامه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان(AHEAD) در ریاست پوهنتون دیدار و روی برنامه‌های همکاری‌های مشترک میان این دو نهاد گفتگو نمودند.

در این دیدار روی موضوعات و ساحات همکاری‌های مشترک این برنامه با پوهنتون کابل، چگونگی تدویر برنامه‌های مشترک ظرفیت سازی برای کارآفرینی و سایر موضوعات مرتبط با این همکاری‌ها بحث صورت گرفت. رییس برنامه تقویت تحصیلات عالی برای انکشاف افغانستان در این دیدار گفت که: مسئولان این برنامه AHEAD در قسمت همکاری با پوهنتون کابل متعهد بوده و در جریان همکاری‌ها و تدویر برنامه‌های مشترک شان از هیچ نوع همکاری دریغ نخواهند ورزید. در ادامه پوهاند دکتور بابری رییس پوهنتون کابل از حضور مسئولان این برنامه در پوهنتون کابل و همکاری های شان سپاسگزاری کرده و اظهار امیدواری نمود که بتوانند در همکاری با همدیگر زمینه‌های بهتر را برای ارتقای ظرفیت محصلان ایجاد نمایند.

همزمان با این دیدار به تعداد۳۲۲ جلد کتاب از سوی محترمه خانم گل‌غُټی خاموش یکتن از شهروندان کشور به کتابخانه پوهنتون کابل غرض مطالعه محصلان و محققان اهداء گردید که مورد استقبال مسئولان پوهنتون کابل قرار گرفته و از ایشان تقدیر نیز گردید. رییس پوهنتون کابل احساسات خانم خاموش را قابل قدر خوانده و ایشان را نمونه‌ای از جوانان دلسوز و روشنفکر وطن دانست.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰
Background image

امتحان داوطلبان اکمال تخصص وزارت صحت عامه در پوهنتون کابل اخذ گردید

امتحان ورود داوطلبان اکمال تخصص وزارت صحت عامه روز پنج‎شنبه مؤرخ 23 جدی سال جاری با حضور داشت دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل، داکتر عبدالباری عمر معین وزارت صحت عامه، پوهاند. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۰
Background image

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل برگزار گردید

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل به روز سه‌شنبه مؤرخ 21 جدی سال جاری جهت بحث روی موضوعات مربوط به امور علمی  پوهنتون کابل همچون ترفیعات علمی، تثبیت رتبه‌های علمی، تقرری‌ها و انفکاک. . .

شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۳
Background image

به کارمندان خدماتی پوهنتون کابل مواد غذایی توزیع گردید

به تعداد چهار قلم مواد غذایی که شامل آرد، روغن، شکر و چای میشود به روز پنجشنبه ازسوی موسسه "ستاره صبح" در هماهنگی و با حضور داشت سرپرست معاونیت مالی و اداری پوهنتون کابل به کارمندان. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل