جلسه هماهنگی سرپرست ریاست پوهنتون کابل با آمرین بخش‌های اداری دایر گردید

website admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۱ - ۱۶:۱۳
mmm

جلسه هماهنگی بخشهای اداری پوهنتون کابل با حضور محترم محمد اشرف غیرت سرپرست ریاست پوهنتون، معاون امور مالی و اداری و آمرین بخشهای اداری پوهنتون کابل به روز یک‌شنبه مؤرخ ۱۱ میزان سال جاری برگزار گردید.

محترم محمد اشرف غیرت سرپرست ریاست پوهنتون کابل با صحبت در این جلسه ضمن بررسی گزارشات و روند کاری در ادارات پوهنتون، جهت مؤثریت و بهبودی روند کاری در این نهاد روی نظم و دسپلین، رعایت شئونات و شریعت اسلامی در حین انجام وظایف، تعهد به وظیفه، ایجاد انگیزه کاری و همسویی و هماهنگی میان کارمندان پوهنتون تأکید ورزیده و از مسئولان و کارمندان بخشهای اداری پوهنتون خواست تا در تطبیق بهتر موارد فوق الذکر همکاری لازم داشته باشند.

معاون امور مالی و اداری پوهنتون و آمرین بخشهای مختلف نیز هرکدام با صحبت در این جلسه گزارشهای کاری بخشهای مربوطه شان را ارایه نموده و به هماهنگی بیشتر و اجرای بهتر امور تأکید و تعهد ورزیدند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۹/۷ - ۱۶:۳
Background image

جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل برگزار گردید

جلسه شورای رهبری پوهنتون کابل به روز شنبه مؤرخ 6 قوس سال جاری با حضور رییس پوهنتون کابل، معاونین ریاست و رؤسای پوهنځی‌های این پوهنتون جهت بررسی اوضاع عمومی پوهنتون‌کابل و بحث روی امور. . .

شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹ - ۱۳:۴۳
Background image

رییس پوهنتون کابل از پوهنحی‌های حقوق و علوم سیاسی، پالیسی و اداره عامه، هنرهای زیبا و علوم اجتماعی دیدار نمود

رییس پوهنتون کابل با همراهی معاونین امور علمی، امور محصلان و امور مالی و اداری پوهنتون، به روزهای دوشنبه الی شنبه مؤرخ 24 تا 29 ماه عقرب سال جاری با رؤسا و استادان پوهنحی‌های حقوق و. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۴ - ۱۳:۲۹
Background image

رییس پوهنتون کابل از پوهنځی‌ انجنیری این پوهنتون دیدن نمود

محترم دکتور اسامه عزیز، رییس پوهنتون کابل درحالی‌که وی را معاونین پوهنتون نیز همراهی می‌کردند از پوهنځی‌ انجینیری دیدن نمود و با رییس، استادان و کارمندان این پوهنځی‌ از نزدیک ملاقات. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل