لابراتوارها و کتابخانه

لابراتوارها

در حال حاضراین پوهنځی دارای ۸ لابراتوار مجهز با وسایل ابتدایی و متوسط می باشد. لابراتوارها جهت کارهای عملی و تحقیقات توسط محصلین و استادان مورد استفاده قرار میگیرند. هریک از لابراتوارها دارای یک  تکنیشن بوده که درقسمت انجام تحقیق با استادان و محصلین کمک می نمایند. 

کتابخانه

پوهنځی دارای یک کتابخانه فعال بوده که دارای بیشتراز۱۵۰۰۰  جلد کتاب درسی و ممد درسی مربوط رشته های مختلف زراعت به زبان های انگلیسی، دری و پشتو می باشد. بمنظور اینکه جای کافی برای مطالعه محصلان در صالن کتابخانه وجود داشته باشد، در اواخر کتابخانه پوهنحٔی ازمحل قبلی آن در تعمیرجدید در یک اطاق بزرگ انتقال داده شد تا محصلان در یک فضای مناسب بتوانند به مطالعه شان ادامه دهند. علاوه برآن، یک کتابخانه الکترونیکی نیز در پوهنځی فعال بوده که محصلن و استادان میتوانند مطالب علمی را از طریق انترنت دریافت و از آن استفاده نمایند.

 

گالری رسانه

کنفرانس تحت عنوان نزول القرآن که توسط اساتید محترم پوهنځی شرعیات ترتیب شده بود در پوهنتون کابل برگزار گردید. جزئیات بیشتر در گزارش ویدیویی!

چند قطعه عکس های زیبا از پوهنتون کابل در موسم بارانی

روز جهانی آب در پوهنتون کابل طی یک سلسله مراسم بزرگ تجلیل شد. ادامه مطلب در گزارش ویدیویی آماده شده:

در دیدار سفارت چین در کابل از محصلین برتر پوهنتون کابل با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل شد.ادامه مطلب در گزارش ویدیویی آماده شده:

پوهنتون کابل در سال ۱۴۰۲ هـ ش، به ارزش حدود ۹۰ میلیون افغانی ده ها پروژه انکشافی و توسعه را تطبیق نموده است. گزارش ویدیویی:

کار قير ریزی با سرکهای نو در داخل پوهنتون کابل آغاز گردید

کار ساخت پارک محصلین به وسعت 12 جریب زمین در محوطه پوهنتون کابل افتتاح گردید

آلبوم عکس های بهاری محوطه زیبای پوهنتون کابل سال ۱۴۰۲ هـ ش

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا