پیام رئیس پوهنځی

پوهنځی انجنیری پوهنتون کابل به روی تمام مبتکرین و خلاقان قشر جوان جامعه که علاقمند باز کردن گره های سنگین مملکت با کاربرد ذهن رسا و خلاق خویش میباشند، باز میباشد. درین پوهنځی دانش آموخته شده توسط محصلین در ترکیب نزدیک با کار های عملی بوده و تحقیقی میباشد.

پوهنځی انجنیری ، آموزش و تحقیقاتی را ارائه می دهد که بر خلاقیت های مختلف تأکید می کند و به محصلین کمک می کند تا خلاقیت خود را با ارائه نه تنها دوره ها برای تقویت تخصص فنی، بلکه همچنین طراحی کارهایی که مستلزم تعهد خودکفایی، پروژه های حل مسئله، کار های عملی ساحوی، کارآموزی و تحقیق پروژه های دیپلوم فراغت را انجام دهند.

پوهنځی انجنیری لکچر ها، سخنرانی ها، آزمایش ها، و همچنین جدیدترین تحقیقات و طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی و تحقیق بین المللی را برای محصلین عزیز فراهم می کند که همه آنها برای آماده سازی محصلین برای برآورده شدن توقعات متذکره گنجانیده شده اند. آنچه که ما میخواهیم محصلین بدست بیاورند، دانش تخصصی است که شامل کنجکاوی و تحرک شدید برای فراگیری محتویات گسترده ای از دانش، اخلاق اکادمیک، حساسیت ذهنی و حساسیت عمیق برای درک نیازهای جامعه، توانایی کشف و حل مشکلات، و توانایی ارتباط قوی برای تسهیل درک متقابل میباشد.

 پوهنځی انجنیری خوش بین است تا تمام محصلین ما به درجات عالی با کسب دانش متوقع فارغ شوند و بتوانند در مقیاس جهانی شگوفایی خویش را به نمایش بگذارند.

بااحترام

رئیس پوهنځی انجنیری

گالری رسانه

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا

سخنرانی محترم لطف‎ الله خیرخواه، معین علمی وزارت تحصیلات عالی در نمایشگاه هنری سمستر بهاری پوهنځی هنرهای زیبای پوهنتون کابل

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل