به کارمندان خدماتی پوهنتون کابل مواد غذایی توزیع گردید

website admin
شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۳
kkkk

به تعداد چهار قلم مواد غذایی که شامل آرد، روغن، شکر و چای میشود به روز پنجشنبه ازسوی موسسه "ستاره صبح" در هماهنگی و با حضور داشت سرپرست معاونیت مالی و اداری پوهنتون کابل به کارمندان خدماتی این پوهنتون که نیازمند کمک بودند توزیع گردید.

در محفل توزیع این مواد غذایی مولوی عبدالحکیم قاسمی، سرپرست معاونیت مالی و اداری پوهنتون کابل ضمن تشکری از این کمک موسسه ستاره صبح، خواهان ادامه چنین کمک‌ ها شدند و گفت که کارگران و کارمندان پوهنتون کابل در شرایط سخت کنونی نیازمند کمک و همکاری استند.

در این محفل همچنان نظیف الله احمدزی، مسوول موسسه ستاره صبح گفت که این موسسه از سال 2008 میلادی با پوهنتون کابل در بخشهای مختلف همکاری دارد و پس از این نیز به همکاری هایش ادامه خواهند داد. آقای احمدزی افزود که درآینده نزدیک یک مقدار مواد غذایی دیگر نیز به کارگران و کارمندان پوهنتون کابل کمک خواهند کرد. قابل یادآوری است که بسته کمکی مواد غذایی موسسه ستاره صبح به 98 تن از شب باش های شعبات و پوهنځي های پوهنتون کابل توزیع گردیده‌است.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۳ - ۱۷:۲۹
Background image

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل تدویر یافت

جلسه نوبتی شورای علمی پوهنتون کابل به روز سه‌شنبه مؤرخ 3جوزای سال جاری باحضور رئیس پوهنتون و معاونین آن، رؤسای پوهنځی‌ها و سایر اعضای این شورا در پوهنتون کابل تدویر یافت.

محترم دکتور. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۷:۱۵
Background image

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل از پوهنتون کابل دیدن نمود

بهادر امین‌یان سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل با حضور در پوهنتون کابل با محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون دیدار نموده و روی مسایل مختلف از جمله تقویت روابط علمی و اکادمیک میان. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۱ - ۹:۲۴
Background image

رییس پوهنتون کابل از آمریت‌های نشرات، مجله‌های علمی و برنامه‌های فوق لیسانس پوهنتون دیدن نمود

محترم دکتور اسامه عزیز رییس پوهنتون کابل در حالی‌که او را محترم پوهاند محمد شفیع شریفی معاون امور علمی و محترم مولوی معلم احمد حقانی معاون امور مالی و اداری پوهنتون همراهی می‌کرد از. . .

برگشت به اخبار

گالری رسانه

کنفرانس علمی و تحقیقی تحت عنوان مطالعه و مدیریت آب های افغانستان به پیشواز افتتاح بند کمال خان

آغاز کمپاین نهال‌شانی در پوهنتون کابل

ویدو همدلی دانشجویان شبکه پوهنتون های راه ابریشم با دوستان خود در پوهنتون کابل