برنامه فرهنگی شب شعر و همدلی میان دانشجویان در خوابگاه‌های پوهنتون کابل تدویر یافت

Anonymous (not verified)
ggggggg

Event dates

Event dates -

برنامه فرهنگی شب شعر سه‌شنبه و پنج‌شنبه شب مؤرخ ۱ و ۳ میزان سال جاری با حضور رئيس پوهنتون، معاون امور محصلان، معاون امور مالی و اداری، مسئولان خوابگاه‌های پوهنتون و صدها محصل دختر و پسر در تالارهای اجتماعات خوابگاه‌های پسرانه‌ و دخترانه پوهنتون کابل تدویر یافت.

این برنامه‌ها که به هدف ایجاد و گسترش همدلی میان دانشجویان ساکن در این خوابگاه‌ها تدویر یافته بود، هرکدام ابتدا با تلاوت آیات کلام‌الله مجید آغاز یافته و سپس با خوانش اشعار قشنگ، دلپذیر و پر مفهوم توسط تعدادی از محصلان که هرکدام در ارتباط با صلح، همدلی و همزیستی مسالمت آمیز سروده شده بودند ادامه یافت. پوهاند دکتور محمد عثمان بابری رئیس پوهنتون کابل با سخنرانی در این دو محفل، ضمن ابراز خرسندی از تدویر آن، برگزاری چنین محافل را در ایجاد همدلی، توسعه همزیستی مسالمت آمیز و ایجاد یک فضای مناسب و مطلوب میان جوانان و محصلان، بویژه محصلان ساکن در خوابگاه‌های پوهنتون کابل و سایر پوهنتون‌های کشور مفید و مؤثر دانسته از مبتکران و دست اندرکاران برگزاری آن قدردانی نمود. پوهاند بابری طی سخنانش خطاب به محصلان حاضر در این محافل، به حفظ وحدت و همدلی، همکاری، نیک‌اندیشی، دوربینی و تلاش‌های مسئولانه در راستای تأمین مناسبات دانشجویی و اجتماعی خوب تأکید ورزید.

این برنامه در ادامه برنامه‌های گوناگون فرهنگی که همه‌ساله ازسوی محصلان و مسئولان خوابگاه‌های پوهنتون تدویر میابد، بعد از ختم قرنتینه‌ی ناشی از شیوع ویروس کرونا و آغاز دروس حضوری و حضور دوباره محصلان در پوهنتون کابل، از سر گرفته شده است.

گالری رسانه

دو پایه فلتر آب آشامیدنی در لیله ذکور به بهره برداری سپرده شد

کار ساخت پارک محصلین به وسعت 12 جریب زمین در محوطه پوهنتون کابل افتتاح گردید

آلبوم عکس های بهاری محوطه زیبای پوهنتون کابل سال ۱۴۰۲ هـ ش

بخشی از سخنان وزیر محترم تحصیلات عالی شیخ ندا محمد ندیم صاحب به استادان پوهنتون کابل:

از فراغت محصلین سال ۱۴۰۱ هـ ش پوهنتون کابل تجلیل صورت ګرفت

البوم تصاویر مراسم تجلیل فراغت ۱۴۰۱ هـ ش پوهنتون کابل

البوم تصاویر صحن زیبا پوهنتون کابل بعد از باران ملایم و زیبا

More events

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱ - ۱۱:۸
Background image

پیام تسلیت رهبری پوهنتون کابل

انا لله و انا الیه راجعون

در حالی‌که به‌ تقدیرات الهی و اراده الله متعال تسلیم و معتقد هستیم، با دریغ و درد اطلاع حاصل نمودیم که محترم‌ پوهاند دکتور احمد شاه زغم، استاد دیپارتمنت پشتوی . . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۲۸ - ۱۶:۵۵
Background image

پیام تسلیت رهبری پوهنتون کابل

انا لله و انا الیه راجعون

با دریغ و درد اطلاع حاصل نمودیم که محترم‌ پوهنوال زلمی هوتک، استاد دیپارتمنت بشرشناسی و باستانشناسی پوهنځی علوم اجتماعی پوهنتون کابل به اثر مریضی که عاید حالش . . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۴ - ۹:۳۵
Background image

پیام تسلیت رهبری پوهنتون کابل

انا لله و انا الیه راجعون

با تأسف و تاثر عمیق اطلاع حاصل نمودیم که محترم‌ پوهاند دکتور عبدالقدوس راجي، استاد پوهنځی شرعیات پوهنتون کابل به رحمت حق پیوسته است.

پوهاند دکتور عبدالقدوس . . .